MaLk napisał(a):

|
Raków leci na kredytach i pożyczkach udzielanych przez właściciela. Na koniec ubiegłego sezonu ponad 25 mln zł. Do tego wpływy "sponsoringowe" od XCOM, jak zwykle w takich przypadkach niekoniecznie ekwiwalentne temu, co w zamian otrzymuje sam XCOM. Klasyka gatunku w tego typu klubach. Bez finansowania właścicielskiego potencjał klubu spadłby pewnie o połowę z dnia na dzień.
|
Ok, dzięki.
Plus ciekawe, ile z tego stabilnego zarządzania zostanie, jeśli Papszun się wypali i go zwolnią albo Papszun sam odejdzie. Czy wybiorą mądrze trenera, czy przestrzelą i zacznie się zmienianie itd.
Co nie zmienia faktu, że u nas i tak dramat
