Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2067
Stary 04.05.2022, 14:59
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Raków leci na kredytach i pożyczkach udzielanych przez właściciela. Na koniec ubiegłego sezonu ponad 25 mln zł. Do tego wpływy "sponsoringowe" od XCOM, jak zwykle w takich przypadkach niekoniecznie ekwiwalentne temu, co w zamian otrzymuje sam XCOM. Klasyka gatunku w tego typu klubach. Bez finansowania właścicielskiego potencjał klubu spadłby pewnie o połowę z dnia na dzień.
Ok, dzięki.

Plus ciekawe, ile z tego stabilnego zarządzania zostanie, jeśli Papszun się wypali i go zwolnią albo Papszun sam odejdzie. Czy wybiorą mądrze trenera, czy przestrzelą i zacznie się zmienianie itd.

Co nie zmienia faktu, że u nas i tak dramat
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując