Wyświetl pojedynczy post
Vashut
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków Nowy Kleparz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2064
Stary 04.05.2022, 13:18
skarabeus napisał(a):Wyświetl post

Jaro,

Rakow to obecnie taka Wisla w momencie przejecia Wisly przez Cupiala. Idziesz o zaklad, ze jak nastepne 10 lat Rakow, bedzie gral w europejskich pucharach i gral o mistrzostwo to tam potencjal kibicowski za te 10 lat bedzie nie mniejszy obecnie Wisly?
Na Wlokniarza, kiedy byl dobrze zarzadzany, przychodzilo regularnie 15-20 tysiecy ludzi. To jest ten sam target, poniewaz kibic sportowy w Czestochowie to jednoczesnie kibic zuzla i pilki noznej.

I to pokazal Puchar Polski. 16k ludzi w Warszawie.
kolego, czytam Twoje posty ale tutaj trąci fantazją, Raków nigdy nie miał potencjalu kibocowskiego Wisły gdzie i 70 lat temu i 50 i 30 na meczach było po 30tys ludzi a milosc do klubu przeakzywana jest z pokolenia na pokolenie - bardziej to taki Piast, jednostrzałowiec, mimo mistrza z Fornalikiem nie ma hajpu na kibicowanie
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując