serek.c2 napisał(a):

|
Tu są konieczne głębokie zmiany, nie mam pojęcia jednak kto powinien za te zmiany odpowiadać, jaką osobę należałoby sprowadzić, by podołał zadaniu.
|
Obawiam się, że osoby z odpowiednimi kompetencjami, będą w obecnej sytuacji omijać Wisłę szerokim łukiem, chyba że zostaną spełnione następujące warunki:
1. Wisła utrzyma się w Ekstraklasie
2. odpowiednia na to stanowisko osoba dostanie PEŁNIĘ władzy w pionie sportowym
3. zostanie zapewniony budżet, który umożliwi radykalne wzmocnienie składu, a nie tylko łatanie dziur wątpliwymi jakościowo piłkarzami
Pytanie tylko, czy obecnych właścicieli stać na spełnienie punktów 2 i 3 - obawiam się, że nie.