Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2062
Stary 04.05.2022, 13:12
Pisanie o majatku Swierczewskiego to jest jakis smieszny zart. Daleko mu do Cupiala, bardzo daleko. 1,7 mln to jest wart dzis X-Kom, a nie ilosc gotowki, ktora dysponuje Swierczewski. Jak widac po poscie Jaro, Swierczewski NIGDY nie szastal pieniedzmi jak robil to Cupial. Wszystkie wydatki mozna powiedziec, ze sa skromne. Bo tam jest taka polityka. Nie kupuje sie za miliony gwiazdki, tylko sprowadza material do obrobki. A jak jest granica mozliwosci to sie daje chlopu isc dalej i bierze nastepnego z wiekszym potencjalem do obrobki.


Proste. I przypisywanie obecnej sytuacji Rakowa wycenie XKOMu to jest zenujace. Najgorsze, ze swiadome, bo tak glupi nie jestescie zeby tego nie rozumiec

Jaro,

Rakow to obecnie taka Wisla w momencie przejecia Wisly przez Cupiala. Idziesz o zaklad, ze jak nastepne 10 lat Rakow, bedzie gral w europejskich pucharach i gral o mistrzostwo to tam potencjal kibicowski za te 10 lat bedzie nie mniejszy obecnie Wisly?
Na Wlokniarza, kiedy byl dobrze zarzadzany, przychodzilo regularnie 15-20 tysiecy ludzi. To jest ten sam target, poniewaz kibic sportowy w Czestochowie to jednoczesnie kibic zuzla i pilki noznej.

I to pokazal Puchar Polski. 16k ludzi w Warszawie.



My sie skupmy na Wisle i tym, ze Wisla nie przejdzie drogi Rakowa. Mamy duzo lepszy start (o ile sie utrzymamy).

Wystarczy (o zgrozo) ktos, kto ogarnie polityke sportowa klubu. Czasem mam wrazenie, ze niektorzy forumowicze radziliby sobie lepiej niz trio.
Odpowiedz cytując