Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2061
Stary 04.05.2022, 12:42
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
W końcu ktoś zauważył, że właściciel Rakowa to krezus i już z tego tylko powodu wszelkie próby porównywania budowy Rakowa do odbudowy Wisły są nietrafione. Tam dodatkowo budowało się spokojnie, bez żadnej presji, bez gigantycznych długów.

U nas została wykonana naprawdę dobra robota przez ostatnie trzy lata, niestety wszystko przykrywa tragiczna polityka sportowa klubu (popełniono całą masę błędów - od złych wyborów dotyczących sztabu szkoleniowego czy dyrektora sportowego po żenująco niską "skuteczność" transferową). Tu są konieczne głębokie zmiany, nie mam pojęcia jednak kto powinien za te zmiany odpowiadać, jaką osobę należałoby sprowadzić, by podołał zadaniu.
Czy to znaczy, że Raków ma dużo wyższy budżet od Wisły? I jest tak dzięki właścicielowi?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując