|
U nas została wykonana naprawdę dobra robota pod każdym względem. Poza piłkarskim. Fajnie, że mamy nowych sponsorow itd, ale czy nie można będąc właścicielem zatrudnić (nawet za ogromną kasę) ludzi od spraw sportowych? Niech Dawid dogaduje się z miastem, niech Tomek walczy o 1907 Cracovia itd, ale moim zdaniem powinni zatrudnić kilku fachowców od spraw sportowych i NIE WPIERDALAĆ SIĘ IM W ROBOTĘ.
Ps. Kiedyś czytałem, że Raków pozbył się piłkarzy, którzy zapewnili im awans, bo wiadomo było, że wyżej sobie nie poradzą. A u nas? Wszyscy wiedzieli ze projekt Skowronek nie ma szans na dłuższą metę, ale dostał kontrakt w nagrodę za utrzymanie nas sezon wcześniej... Ja rozumiem że Wisła chciała być w porządku, ale teraz nikt nie pamięta co się stało z tamtymi piłkarzami Rakowa, tylko każdy żyje ich sukcesem.
Powód: Dopisek o Rakowie
Ostatnio edytowane przez JudasPriest : 04.05.2022 o godz. 12:24.
|