|
W końcu ktoś zauważył, że właściciel Rakowa to krezus i już z tego tylko powodu wszelkie próby porównywania budowy Rakowa do odbudowy Wisły są nietrafione. Tam dodatkowo budowało się spokojnie, bez żadnej presji, bez gigantycznych długów.
U nas została wykonana naprawdę dobra robota przez ostatnie trzy lata, niestety wszystko przykrywa tragiczna polityka sportowa klubu (popełniono całą masę błędów - od złych wyborów dotyczących sztabu szkoleniowego czy dyrektora sportowego po żenująco niską "skuteczność" transferową). Tu są konieczne głębokie zmiany, nie mam pojęcia jednak kto powinien za te zmiany odpowiadać, jaką osobę należałoby sprowadzić, by podołał zadaniu.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 04.05.2022 o godz. 12:08.
|