Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2057
Stary 04.05.2022, 10:35
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że naczelni klakierzy obecnych włodarzy Wisły zaczęli pisać jakąś alternatywną historię Rakowa. Natomiast historia Rakowa jest bardzo prosta ......

Dalsze pełne sukcesów losy Rakowa chyba już wszyscy znają, natomiast sukcesy na niwie klubowej Brzęczka?

Tu nie ma o czym mówić, bo ich nie było.
Tak , obiektywnie trzeba przyznać że rozwój Rakowa to wręcz podręcznikowy model działania.
Wizja, nastawienie na sukces, uporządkowane zarządzanie, kompetentni wykonawcy, umiejętne gospodarowanie finansami, naturalność i skromność właściciela, budująca atmosfera...
Jedyny minus to stadion ale to wina władz miasta.
Czyli prawie IDEAŁ.
W każdym razie , czapki z głów!
Czy da się w jakiś racjonalny sposób porównać nas do nich?
Na pierwszy rzut oka, obecna Wisła po prostu nie umywa się do Rakowa.
Problem tylko w tym, że taki IDEAŁ jak Raków zdarza się raz na milion lat !
Czy jakikolwiek klub w Polsce od 1990r był tak zarządzany ?
No sukcesy miała Legia ( 2 razy w LM, parę mistrzostw) , także Widzew (1 raz LM) , oczywiście nasza Wisła też parę majstrów wywalczyła...
Ale nikt nie był tak wszechstronnie idealny!
Jeszcze z ostatnich lat to można jeszcze wspomnieć Kuchenkorza ze względu na swoją akademię i ewentualnie Pogoń.
Z ciekawością będę obserwował dalszy rozwój tego projektu oraz sposób reakcji na kryzys , bo taki na pewno przyjdzie.
A Wisła ? Na początek niech osiągnie chociaż 50% IDEAŁU
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując