Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.05.2022, 07:38
Wychodzimy, wygrywamy, schodzimy i jedziemy dalej.
Jak nie z Jagą u siebie to chyba nigdy.

Pełna koncentracja w obronie od pierwszej minuty, żeby nie powtarzać błędów z meczu z Płockiem.
A z przodu wcześniej czy później coś wpadnie.

Do boju Wisełka!
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując