Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2050
Stary 03.05.2022, 21:05
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Ja tez liczę na kolegi dobra pamięć i jeżeli w klubie nic się nie zmieni ( pion sportowy i trener a nie osoba do tarcia chrzanu ) to w takiej dupie będziemy co roku bez względu czy będzie to ekstraklapa czy 1 liga lub jeszcze niżej.

Prosze nie koalikowac Jeszcze bedziemy Jerzego Brzeczka na ryncach na Rynek nosic....na fete z dobrej okazji AMEN!
Odpowiedz cytując