PAWEŁ napisał(a):

|
Ja tez liczę na kolegi dobra pamięć i jeżeli w klubie nic się nie zmieni ( pion sportowy i trener a nie osoba do tarcia chrzanu ) to w takiej dupie będziemy co roku bez względu czy będzie to ekstraklapa czy 1 liga lub jeszcze niżej.
|
Prosze nie koalikowac

Jeszcze bedziemy Jerzego Brzeczka na ryncach na Rynek nosic....na fete z dobrej okazji

AMEN!