Temat
:
Błaszczykowski, Jażdżyński, Królewski - właściciele Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
Od: 09.2012
Offline
#
2048
03.05.2022, 20:31
Uchodzca
napisał(a):
Licze na Twoja dobra pamiec...przypomnij sobie to co teraz napisze; Za kilka lat bedziemy duzo lepsi od nich!
Amen....tak max 4-5 wiosenek......Cierpliwosci, nie koalikujmy
Ja tez liczę na kolegi dobra pamięć i jeżeli w klubie nic się nie zmieni ( pion sportowy i trener a nie osoba do tarcia chrzanu ) to w takiej dupie będziemy co roku bez względu czy będzie to ekstraklapa czy 1 liga lub jeszcze niżej.
PAWEŁ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PAWEŁ
Znajdź inne posty napisane przez PAWEŁ