Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2048
Stary 03.05.2022, 20:31
Uchodzca napisał(a):Wyświetl post
Licze na Twoja dobra pamiec...przypomnij sobie to co teraz napisze; Za kilka lat bedziemy duzo lepsi od nich! Amen....tak max 4-5 wiosenek......Cierpliwosci, nie koalikujmy
Ja tez liczę na kolegi dobra pamięć i jeżeli w klubie nic się nie zmieni ( pion sportowy i trener a nie osoba do tarcia chrzanu ) to w takiej dupie będziemy co roku bez względu czy będzie to ekstraklapa czy 1 liga lub jeszcze niżej.
Odpowiedz cytując