Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2046
Stary 03.05.2022, 20:09
Uchodzca,

tez sie mijasz z prawda. Na Narodowy pojechalo 16k kibicow. Rekord frekwencji nie klubu wina, ze miasto im zafundowalo kurnik na 5k ludzi.
Odpowiedz cytując