Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2044
Stary 03.05.2022, 20:02
Zle temu "Waszemu" Rakwowi nie zycze! Niech tluka legie i amike az nasza Wisla nie wroci na szczyty..

Graja se radosny ffootball, nie ma zadnej presji etc.....a to sprzyja w osiaganiu sukcesow.

Ale moim zdaniem to klub na wyrost! Cos na wzor dyskobolii czy innego Sokoloa Pniewy. W Czestochowie pilka to ma male znaczenia, tam liczy sie zuzel. Kibice rakowa sa mniejszoscia w miescie Swietej Wiezy, Wlokniarz ich bije na leb na szyje......Bez kibicow za kilka lat wroca na swoje (odpowiadajce im) miejsce mx. mocna druzynka pierwszej ligi......
Odpowiedz cytując