Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#826
Stary 03.05.2022, 16:02
Nie rozumiem dlaczego nikt nie bierze pod uwage Slaska do spadku oni maja tylko 3 punkty, a graja z Pogonia, Stala Mielec i Gornikiem Zabrze. Wcale nie jest powiedziane ze te mecze wygraja ;-)

A wyobrazam sobie, ze Zaglebie, ktore z meczu na mecz gra lepiej jakos wyszarpie ze dwa zwyciestwa. My tak samo. A Slask na przyklad dwa zremisuje i z Pogonia przegra. Niemozliwe? Mozliwe
A juz najbardziej bym sobie marzyl, zeby polecialo i Zaglebie i Slask a sloniki i my sie utrzymali ;-)
Odpowiedz cytując