Nie rozumiem dlaczego nikt nie bierze pod uwage Slaska do spadku

oni maja tylko 3 punkty, a graja z Pogonia, Stala Mielec i Gornikiem Zabrze. Wcale nie jest powiedziane ze te mecze wygraja ;-)
A wyobrazam sobie, ze Zaglebie, ktore z meczu na mecz gra lepiej jakos wyszarpie ze dwa zwyciestwa. My tak samo. A Slask na przyklad dwa zremisuje i z Pogonia przegra. Niemozliwe? Mozliwe
A juz najbardziej bym sobie marzyl, zeby polecialo i Zaglebie i Slask a sloniki i my sie utrzymali ;-)