Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89706
Stary 02.05.2022, 19:18
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli ktoś wydał, to na pewno nie twoje!!! Zainwestowałeś swoje pieniądze w Wisłę Kraków jeden z drugim gołodupcem, żeby kogoś rozliczać z wydanych pieniędzy...?! Akurat transfer Fazlagica to było życzenie naszego poprzedniego trenera, wg którego miał być naszym zbawcą i przedłużeniem jego myśli taktycznej!!!



Obecni właściciele Wisły nie muszą wcale ani odpowiadać, ani tłumaczyć się przed jakimiś obszczymurami, bo zainwestowali własne pieniądze i ponieśli ryzyko z tym związane, wykup udziały jeden z drugim, to będziesz mógł wtedy bredzić o jakiejś odpowiedzialności!!!
Synuś, ja też jestem jednym ze współwłaścicieli Wisły i mam w związku z tym prawo wiedzieć, na co klub wydaje pieniądze.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując