AS82 napisał(a):

|
Fazlagić to najgorszy transfer gotówkowy Wisły od 30 lat. Gość jest totalnym nieporozumieniem
|
Zgadzam się, na tą chwilę Falzagic wygląda bardzo słabo: mizerny technicznie, słaby motorycznie, mało kreatywny, jedynie w destrukcji potrafi zaistnieć, ale nawet tam momentami reaguje zbyt wolno. W tym momencie nie jest wart tych 500.000 €. Znów ktoś zrobił na nas świetny interes.