Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89703
Stary 02.05.2022, 15:29
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Fazlagić to najgorszy transfer gotówkowy Wisły od 30 lat. Gość jest totalnym nieporozumieniem
Zgadzam się, na tą chwilę Falzagic wygląda bardzo słabo: mizerny technicznie, słaby motorycznie, mało kreatywny, jedynie w destrukcji potrafi zaistnieć, ale nawet tam momentami reaguje zbyt wolno. W tym momencie nie jest wart tych 500.000 €. Znów ktoś zrobił na nas świetny interes.
Odpowiedz cytując