Generalnie każdy trener u nas powinien mieć zakaz w lobbowaniu na rzecz sprowadzenia piłkarzy z , którymi miał styczność w poprzednich swoich klubach lub są to zawodnicy z jego byłych klubów. Żeby tylko wspomnieć Skvarke i Fazlagica Guli. Carillo i Mitrovic. Okuka i Svitlica. Petrescu też nasprowadzał mało ciekawych zawodników
Powyższy zakaz nie powinien obowiązywać wyłącznie Kiko jakby kiedykolwiek do nas jeszcze zawitał.
Dodałbym , że jeszcze Franz Smuda sprowadził nam Stilica ale ani ten pierwszy tutaj nie wróci ani ten drugi nie cofnie sobie licznika.