|
Według mnie 5 punktów prawdopodobnie da nam utrzymanie.. czyli 3 mecze zostały 1 zwycięstwo 2 remisy.. z czego 2 mecze gramy u siebie, nie jest to SF.
Zaglębie ugra max 3 punkty (strzelam, że w następnym meczu)
Termalica gra jeszcze mecz bezpośredni z Łęczną, nie ugrają 6 punktów raczej.. nie wierze w taką ich serie
|