Temat
:
Walka o utrzymanie
Wyświetl pojedynczy post
kibic12
Junior Member
Od: 02.2014
Offline
#
789
01.05.2022, 22:48
Nasza skuteczność w tych 3 ostatnich meczach musi się zwiększyć, bo inaczej nie ma na co liczyć. Dużo też będzie znaczył mecz Zagłębia w następnej kolejce. Na meczu z Jagiellonią powinno nas być ponad 20 tyś. Tyle i aż tyle możemy zrobić dla Wisły
kibic12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibic12
Znajdź inne posty napisane przez kibic12