Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2030
Stary 01.05.2022, 22:07
No właśnie o tym piszę. Jak grać z jednym napastnikiem w drużynie, który na dodatek jest już prawie na emeryturze? Z jednym sensowym skrzydłowym i to ściągniętym kilka tygodniu temu. Z jednym środkowym pomocnikiem, również ściągniętym dość niedawno. Wielu naszych grajków to poziom 1-2 ligi, więc utrzymanie mimo że statystycznie nie aż tak odległe, to faktycznie będzie bardzo ciężkie do zrealizowania.
Odpowiedz cytując