Adenalix napisał(a):

|
Słuchałem dziś Lyczmańskiego w C+ na temat kontrowersyjnych sytuacji w meczu z Płockiem. Jestem oburzony poziomem hipokryzji tego pana w towarzystwie z prowadzącymi dziennikarzami. Przy pierwszej sytuacji to Fazlagić całował, w drugiej Gio należała się żółta, w trzeciej można było zaje.bać Fernandezowi z łokcia w ryj bonnie uczwstniczył aktywnie w sytuacji. Piłkarski poker. K.urwy hipokryci prosty.tutki.
|
To dowód, że to nie żadne indywidualne pomyłki tylko systemowe przekręty. K.rwa k.rwie łba nie urwie.