Temat: Derby Krakowa
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 01.05.2022, 19:49
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Słuchałem dziś Lyczmańskiego w C+ na temat kontrowersyjnych sytuacji w meczu z Płockiem. Jestem oburzony poziomem hipokryzji tego pana w towarzystwie z prowadzącymi dziennikarzami. Przy pierwszej sytuacji to Fazlagić całował, w drugiej Gio należała się żółta, w trzeciej można było zaje.bać Fernandezowi z łokcia w ryj bonnie uczwstniczył aktywnie w sytuacji. Piłkarski poker. K.urwy hipokryci prosty.tutki.
To dowód, że to nie żadne indywidualne pomyłki tylko systemowe przekręty. K.rwa k.rwie łba nie urwie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując