Wyświetl pojedynczy post
zibi7
Senior Member
 
Od: 01.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2024
Stary 01.05.2022, 19:34
Elendil napisał(a):Wyświetl post
tak tak, naszym obecnie największym problemem jest Brzęczek, który przejął tę drużynę na miejscu spadkowym, w trakcie rundy. Wcale nie beznadziejni (na szczęście nie we wszystkich przypadkach) piłkarze. I ci, którzy ich do nas ściągnęli.
Brzęczek nie przejął drużyny na miejscu spadkowym, tylko przejął drużynę będącą wówczas na 13 miejscu.

W dodatku miał spory handicap w porównaniu do innych trenerów którzy by przyszli za Guliczkę, ponieważ od czasu zwolnienia go z posady selekcjonera reprezentacji Polski, zapewne przez cały czas bacznie przyglądał się przez rok drużynie Wisły prowadzonej przez swoich siostrzeńców, a i zapewne też im mocno doradzał i opiniował różne rzeczy, biorąc pod uwagę że był bezrobotny.

Brzęczek od momentu zatrudnienia miał jeszcze otwarte okienko, mimo to nie pozyskał klasycznego napastnika, ani prawego obrońcy, a innego napastnika się jeszcze pozbył.

Niejaki Włodzimierz Gąsior, przejmując rok temu ostatnią w tabeli Stal Mielec, miał 7 meczów, w których zrobił 2 wygrane z Kolevami, Jankowskimi i innymi asami, utrzymując w lidze Stal.

Wielki selekcjoner Brzęczek, bez żadnych sukcesów klubowych jak na razie na 10 meczów zrobił 1 wygraną. Odpadnięcia z Pucharu Polski z czwartoligowcem już nie będę doliczał.
Odpowiedz cytując