Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#782
Stary 01.05.2022, 19:12
Niestety drużynie strasznie brakuje jakości, żeby wygrywać. Ondrasek miał byś 3 napastnikiem, jest pierwszym. Fernandez zawieszony. Manu za wolny. Savić zbyt chimeryczny. Cisse to poziom juniorski. Skvarka to Skvarka - wejdzie, pobiega i tyle. Ciągną grę Gio i Poletanović jak mogą.

Więc nawet przed nie grającymi obecnie nic ciekawego zespołami jak Jaga, Radomiak i Warta, szanse na wygrane może i są, ale bardziej po jakimś indywidualnym zrywie, niż grze zespołowej. A do tego trzeba liczyć, że atak przeciwników będzie jeszcze słabszy.
Odpowiedz cytując