Temat: Derby Krakowa
Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 01.05.2022, 19:06
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z Henrykiem Kasperczakiem - najlepszym trenerem w historii Wisły.

https://www.google.com/amp/s/transfe...-krakow/165557

Żal dzisiejszej sytuacji, a ja dodam, że żal tego, że nikt nie poniesie odpowiedzialności za to co zrobiono z Wisłą.
Wyjatkowo zgadzam sie z autorem tekstu. Koalik uratowal Wisle a Blaszczykowskie z wujem zrobili go klasycznym ch.....(a moze nie zrobili, pewno taki juz byl)
Odpowiedz cytując