Temat
:
Derby Krakowa
Wyświetl pojedynczy post
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Offline
#
11
01.05.2022, 19:06
KOALIK
napisał(a):
Zgadzam się z Henrykiem Kasperczakiem - najlepszym trenerem w historii Wisły.
https://www.google.com/amp/s/transfe...-krakow/165557
Żal dzisiejszej sytuacji, a ja dodam, że żal tego, że nikt nie poniesie odpowiedzialności za to co zrobiono z Wisłą.
Wyjatkowo zgadzam sie z autorem tekstu. Koalik uratowal Wisle a Blaszczykowskie z wujem zrobili go klasycznym ch.....(a moze nie zrobili, pewno taki juz byl)
Uchodzca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Uchodzca
Znajdź inne posty napisane przez Uchodzca