|
Co za ujowy mecz, dawno nie pamiętam tak bezpłciowych i bezjajecznych derbów.
105 i 103km przebiegnięte? Dramat. Nasza gra ofensywna dziś to kpina.
3 mecze zostały, trzeba jakiegoś cudu. No bo niby wystarczy wygrać z przeciętnymi rywalami, ale jak to ku.rwa zrobić z taką ekipą?
the future's uncertain
and the end is always near
|