Temat: Derby Krakowa
Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 01.05.2022, 18:34
Co za ujowy mecz, dawno nie pamiętam tak bezpłciowych i bezjajecznych derbów.
105 i 103km przebiegnięte? Dramat. Nasza gra ofensywna dziś to kpina.

3 mecze zostały, trzeba jakiegoś cudu. No bo niby wystarczy wygrać z przeciętnymi rywalami, ale jak to ku.rwa zrobić z taką ekipą?
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując