|
Zero ławki rezerwowych, Szot w składzie na siłę już, Manu zaraz się zmęczy i będziemy grali w 10, skoro grają ci co mieli nie grać to pewnie grają na blokadach więc mogą zagrać chujowo, a opórcz nich to z takim kombinowanym składem na pewno ktoś coś s.......i. Wątpię aby obyło się bez dramatycznych błędów, bo one sa w tym sezonie naszym znakiem rozpoznawczym.
Wszelkie ....a plagi egipskie na nas spadły, ten skład, wypad Fernandeza itd to potwierdza, do tego Termalica, która się obudziła, za tydzień może wygrać w Łęcznej, a za 2 kolejki ma mecz u siebie z Piastem, który - jeśli Lechia wygra w przyszłej kolejce u siebie ze Stalą, a Piast przegra u siebie z Lechem, to właściwie tenże Piast już nie będzie grał o nic - nawet już nie wygrywając nic do końca mogą zając 5 miejsce, no jak się Wisła Płock zepnie to spadną na 6.
Teraz wychodzi na to, że Termalica, Sląsk mają łatwy terminarz, jeśli dziś nam się nie uda wygrać, a jeszcze Zagłębie ma jedną szansę sie ogarnąć na Radomiaku, plus te łatwe terminarze reszty to jesteśmy w piździe - taki to mieliśmy mieć łatwy terminarz.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|