Temat: Derby Krakowa
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 30.04.2022, 13:33
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
KOALIK tym razem z sensem napisał, radzę wszystkim przejrzeć na oczy.
Co by nie napisał link, który wrzucił dość wiernie opisuje aktualną sytuację.

Teraz przekręcą kogoś na naszą korzyść. Kto wie czy nie już jutro i zacznie się znowu pieprzenie dziennikarzyn, że teraz Kuba i Jaro nie protestują, że suma szczęścia i "błędow " zwykle jest 0. I nie ma tematu. A temat jest.

Jedyne co nam może jutro zagrozić to sytuacja w której żydki wyjdą bez ciśnienia. Jak się będą napinać to wygramy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując