Książę Palownik napisał(a):

|
KOALIK tym razem z sensem napisał, radzę wszystkim przejrzeć na oczy.
|
Co by nie napisał link, który wrzucił dość wiernie opisuje aktualną sytuację.
Teraz przekręcą kogoś na naszą korzyść. Kto wie czy nie już jutro i zacznie się znowu pieprzenie dziennikarzyn, że teraz Kuba i Jaro nie protestują, że suma szczęścia i "błędow " zwykle jest 0. I nie ma tematu. A temat jest.
Jedyne co nam może jutro zagrozić to sytuacja w której żydki wyjdą bez ciśnienia. Jak się będą napinać to wygramy.