Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27728
Stary 29.04.2022, 15:31
nero napisał(a):Wyświetl post
Ludzie do chuja, ale o czym Wy piszecie.
Nikt nie mówi o tym, że Miga ma nie być obiektywny i chwalić Wisłę w artykułach, nikt też nie oczekuje by Miga kłamał w sądzie bo jest kibicem Wisły.
Chodzi o to, że trzeba być zwykłym ..., aby wypuszczać jakieś video nagrane ręką do sieci obciążające Wisłę będąc jej kibicem.
On nie jest żadnym kibicem Wisły. Przestańcie go tak traktować.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując