nero napisał(a):

Ludzie do chuja, ale o czym Wy piszecie.
Nikt nie mówi o tym, że Miga ma nie być obiektywny i chwalić Wisłę w artykułach, nikt też nie oczekuje by Miga kłamał w sądzie bo jest kibicem Wisły.
Chodzi o to, że trzeba być zwykłym ..., aby wypuszczać jakieś video nagrane ręką do sieci obciążające Wisłę będąc jej kibicem.
|
On nie jest żadnym kibicem Wisły. Przestańcie go tak traktować.