MaLk napisał(a):

Akurat Stanowski słynie z tego, że jeśli chodzi o jego kluby i jego znajomych, to gotowy jest przemilczeć szkodliwy temat, zachwalać wbrew faktom itd.
Ale w tym akurat zakresie Stano jest przykładem tego jak nie powinno się wykonywać tego zawodu. I obiektem kpin ludzi, bo z góry wiadomo co napisze o Barcelonie, Messim, Michniewiczu czy Leśnodorskim, a co o takim Mioduskim czy Najmanie. Nie wiem czy ktokolwiek powinien się na nim pod tym kątem wzorować.
|
Czyli - kryjąc swoich jest dupa nie dziennikarz?