Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2013
Stary 29.04.2022, 14:46
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Dasz sobie Azor reke odciac, ze nie bylo prykazu przed meczem "gwizdz przeciwko Wisle"?



Takich fauli jak na Fazlagiciu, po ktorej jest pierwsza bramka w tym meczu bylo jeszcze co najmniej 8. Tylko z tego jednego faulu padl na szczescie gol.

Dwa niepodyktowane karne dla nas.

Przeciaganie meczu znacznie powyzej ustalonego nadprogramowego czasu, aby tylko cos sie znalazlo. W analogicznej sytuacji z reka w meczu Legia-Lech brak karnego.

Kara dla Fernandeza 4 meczow, gdy do konca sezonu sa 4 mecze.



No wybacz. To nie jest spartolona robota. To jest celowe i swiadome dzialanie. Nie przypadek, nie blad.



Zawiadomienie do prokuratury o mozliwosci popelnienia przestepstwa polegajacego na niekorzystnym orzekaniu w meczach Wisly Krakow (bez wskazywania konkretnych spotkan) ochlodizlo by zapedy marynarek, a jednoczesnie nie narazilo klubu na ewentualny proces o naruszenie dobr osobistych i falszywe oskarzenia.



Natomiast do Komisji Ligi wyslac pismo informujace, ze takie zawiadomienie zostalo zlozone z uwagi na krzywdzace decyzje w przekroju calego sezonu sedziow i komisji.
Komisja nie jest osoba fizyczna ani osoba prawna Pozwac nie moze

Rozumiem emocjonalne podejście do błędów - też ....uje i wyzywam od chujów za każdym razem. Nie rozumiem w jakim celu taki prykaz miałby być wydany - nikomu nie jest na rękę to żebyśmy spadli. Biznesowo, marketingowo to strata dla całej ligi. Bo ktoś nas nie lubi? To już nie czasy Listkiewicza i jakichkolwiek spółdzielni, a szeroko pojęta wyrozumiałość kiedy wyszło na jaw że szarakany rządzą klubem jest na to najlepszym przykładem.

Więc dalej trzymam się tego, że po prostu mamy przechujowych sędziów.

a z prokuraturą zakładam, że ironizowałeś
Ostatnio edytowane przez azor : 29.04.2022 o godz. 14:51.
Odpowiedz cytując