Rozumiem emocjonalne podejście do błędów - też ....uje i wyzywam od chujów za każdym razem. Nie rozumiem w jakim celu taki prykaz miałby być wydany - nikomu nie jest na rękę to żebyśmy spadli. Biznesowo, marketingowo to strata dla całej ligi. Bo ktoś nas nie lubi? To już nie czasy Listkiewicza i jakichkolwiek spółdzielni, a szeroko pojęta wyrozumiałość kiedy wyszło na jaw że szarakany rządzą klubem jest na to najlepszym przykładem.
Więc dalej trzymam się tego, że po prostu mamy przechujowych sędziów.
a z prokuraturą zakładam, że ironizowałeś
