Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27723
Stary 29.04.2022, 12:30
nero napisał(a):Wyświetl post
A w dupie mam Stanowskiego i jakieś porównania. Kibic Wisły nie wpuszcza takiego nagrania i już!
Akurat Stanowski słynie z tego, że jeśli chodzi o jego kluby i jego znajomych, to gotowy jest przemilczeć szkodliwy temat, zachwalać wbrew faktom itd.

Ale w tym akurat zakresie Stano jest przykładem tego jak nie powinno się wykonywać tego zawodu. I obiektem kpin ludzi, bo z góry wiadomo co napisze o Barcelonie, Messim, Michniewiczu czy Leśnodorskim, a co o takim Mioduskim czy Najmanie. Nie wiem czy ktokolwiek powinien się na nim pod tym kątem wzorować.
Odpowiedz cytując