nero napisał(a):

A w dupie mam Stanowskiego i jakieś porównania. Kibic Wisły nie wpuszcza takiego nagrania i już!
Najwidoczniej przestał być kibicem, a został szukaczem afer i poklasku.
|
a może po prostu wykonuje swoją robotę?
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):
ale nie rozumiesz ze ocena migi wynika z szerszego kontekstu ?
a przede wszystkim w jego wiodącej roli w aferze steherta ?
|
Rozumiem, Miga jest jak każdy inny dziennikarz w obecnych czasach: clickbait poad treść.
Z jednej strony wymagacie od dziennikarzy bezstronności, ale jak już to dotyczy Wisły, to standardy się zmieniają.
Jak Błaszczykowski po raz kolejny zachowuje się jak burak - to oczywiście wina dziennikarzy, którzy rozdmuchali afere. Jak Fernandez zachowuje się jak burak - podobnie. Może najwyższa pora popatrzeć na siebie?