Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27722
Stary 29.04.2022, 06:17
nero napisał(a):Wyświetl post
A w dupie mam Stanowskiego i jakieś porównania. Kibic Wisły nie wpuszcza takiego nagrania i już!
Najwidoczniej przestał być kibicem, a został szukaczem afer i poklasku.
a może po prostu wykonuje swoją robotę?

Arkadiusz.Czerepach napisał(a):
ale nie rozumiesz ze ocena migi wynika z szerszego kontekstu ?

a przede wszystkim w jego wiodącej roli w aferze steherta ?
Rozumiem, Miga jest jak każdy inny dziennikarz w obecnych czasach: clickbait poad treść.

Z jednej strony wymagacie od dziennikarzy bezstronności, ale jak już to dotyczy Wisły, to standardy się zmieniają.

Jak Błaszczykowski po raz kolejny zachowuje się jak burak - to oczywiście wina dziennikarzy, którzy rozdmuchali afere. Jak Fernandez zachowuje się jak burak - podobnie. Może najwyższa pora popatrzeć na siebie?
Odpowiedz cytując