Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27717
Stary 28.04.2022, 20:00
wybaczcie, ale ci którzy jadą po Midze to banda hipokrytów

jeszcze raz zadam pytanie:

analogiczna sytuacja na Legii, Stanowski nakręcił zdarzenie komórką:

1) Nie udostępnia -tak, wiadomo, legionista .......ony
2) Udostępnia - wielkie mi halo, przecież jest dziennikarzem

Jest jakaś 3 opcja? Czy tylko u nas w bramce nr. 3 znajduje spisek całego świata przeciwko Wiśle?
Odpowiedz cytując