|
wybaczcie, ale ci którzy jadą po Midze to banda hipokrytów
jeszcze raz zadam pytanie:
analogiczna sytuacja na Legii, Stanowski nakręcił zdarzenie komórką:
1) Nie udostępnia -tak, wiadomo, legionista .......ony
2) Udostępnia - wielkie mi halo, przecież jest dziennikarzem
Jest jakaś 3 opcja? Czy tylko u nas w bramce nr. 3 znajduje spisek całego świata przeciwko Wiśle?
|