Cytat:
|
Dodam jeszcze, że od kilku dni rozmawiamy o poziomie sędziowania, a nie niewykorzystanej sytuacji na wyjście ze strefy spadkowej i ogólnej sytuacji sportowej w klubie. Myślę, że właściciele zadowoleni.
|
Ale cały sęk w tym, że my byśmy nie byli już w strefie spadkowej, gdyby sędziowie gwizdali sprawiedliwie. Jasne, wciąż oczekiwalibyśmy więcej niż 13 miejsce, ale gdy jesteśmy w strefie spadkowej i nie możemy się z nim wydostać, bo ci z gwizdkiem i w wozie VAR są ślepi lub głupi, to... trochę człowieka nosi, co nie? Na dodatek nie wiadomo, jak się kolejne 4 mecze potoczą. Jak znów w jednym z nich będzie sędziowanie na naszą niekorzyść, to co, mamy przejść obojętnie i mówić "oj tam, sędziowie zabrali nam w tym sezonie tylko 10 punktów. Jakbyśmy lepiej grali, to te punkty nie miałyby znaczenia" ? Przecież tak można usprawiedliwiać każdy przekręt.