Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27714
Stary 28.04.2022, 19:08
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Bo nikt inny oprócz Migi tego nie widział, nie nagrał i gdyby nie on to nikt by sie o tym nie dowiedział... weź się puknij...
Sam to mam nagrane (chociaż w gorszej jakości), bo z D24 nagrywałem karnego
Mistrzu kolorowy no właśnie w tym sens i moja złość, że nawet jeżeli ktoś to nagrał tak jak np. Ty to tylko nasz wierny kibic Miga wypuścił to do sieci dodatkowo wykorzystując swoje zasięgi jakie ma. Zapewne jak Ty wrzucisz to do sieci to oglądanie to Twoja mama i siostra by Ci przykro nie było, że nie masz wyświetleń.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując