ciacho napisał(a):

Bo nikt inny oprócz Migi tego nie widział, nie nagrał i gdyby nie on to nikt by sie o tym nie dowiedział... weź się puknij...
Sam to mam nagrane (chociaż w gorszej jakości), bo z D24 nagrywałem karnego
|
Mistrzu kolorowy no właśnie w tym sens i moja złość, że nawet jeżeli ktoś to nagrał tak jak np. Ty to tylko nasz wierny kibic Miga wypuścił to do sieci dodatkowo wykorzystując swoje zasięgi jakie ma. Zapewne jak Ty wrzucisz to do sieci to oglądanie to Twoja mama i siostra by Ci przykro nie było, że nie masz wyświetleń.