Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27713
Stary 28.04.2022, 18:53
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Bo nikt inny oprócz Migi tego nie widział, nie nagrał i gdyby nie on to nikt by sie o tym nie dowiedział... weź się puknij...
Jeżeli widziałeś drugie wideo z tego zajścia, to wrzuć link do niego. Bo to jest właśnie zadziwiające, że jedyne wideo (nic innego nie znalazłem, ale może Tobie się udało to zrobić?) krążące w internecie z tego zajścia podchodzi od Mateusza Migi.
Odpowiedz cytując