ciacho napisał(a):

Bo nikt inny oprócz Migi tego nie widział, nie nagrał i gdyby nie on to nikt by sie o tym nie dowiedział... weź się puknij...
|
Jeżeli widziałeś drugie wideo z tego zajścia, to wrzuć link do niego. Bo to jest właśnie zadziwiające, że jedyne wideo (nic innego nie znalazłem, ale może Tobie się udało to zrobić?) krążące w internecie z tego zajścia podchodzi od Mateusza Migi.