Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27712
Stary 28.04.2022, 18:36
nero napisał(a):Wyświetl post
Wyślij mu podziękowania, że zachował się świetnie jako obywatel i rzetelny dziennikarz. Przecież nie mógł postąpić inaczej, musiał wypuścić to video.

Winny jest piłkarz, ale gdyby nie nasz wierny kibic możliwe, że rozeszłoby się po kościach, bo sędzia nie ukarał piłkarza, nie zanotował tego też w raporcie.
Bo nikt inny oprócz Migi tego nie widział, nie nagrał i gdyby nie on to nikt by sie o tym nie dowiedział... weź się puknij...
Sam to mam nagrane (chociaż w gorszej jakości), bo z D24 nagrywałem karnego
Ostatnio edytowane przez ciacho : 28.04.2022 o godz. 18:38.
Odpowiedz cytując