Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#733
Stary 28.04.2022, 13:40
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Uważasz, że słabe sportowo drużyny można oszukiwać?
Tu nie chodzi o oszukiwanie tylko o raban jaki tu powstał. Jasne że nie wolno oszukiwać, ale czy tylko nas oszukali? Wszędzie sędziowie się mylą i będą. Niestety. Więcej punktów straciliśmy przez nasz żenujący poziom i fatalną grę. W każdym sezonie nas kręcili, mniej lub więcej i innych też. Amica może mistrzostwa przez to nie zdobyć bo powinna mieć karnego na sam koniec meczu. Jakby strzelili sędzia by zakończył mecz i Legia nie miałaby już czasu nic zrobić. Każdy błąd trzeba traktować indywidualnie a nie wrzucać wszystkie do wora i pisać że ktoś nam zabrał 3 pkt czy 1 pkt. Zabrali szansę, Lechowi też bo karny to nie gol. Dziwne w tym wszystkim jest to że mamy VAR a błędy są i to jest najgorsze.
Odpowiedz cytując