|
Dokładnie.Sami sobie zgotowaliśmy taki los i musimy zwracać uwagę na każdą rzecz.Gdybyśmy byli w środku stawki można by było przejść nad tym do porządku dziennego ale niestety tak nie jest.To może zaważyć na być albo nie być w lidze a to z kolei przekłada sie na konkretne pieniądze.To samo tyczy się walki o mistrzostwo która na ten moment również została wypaczona przez sędziów
|