azor napisał(a):

|
Ogólnie mam wrażenie, że Fernandez charakterologicznie zbliżony jest niestety do legijnego Josue - machanie łapskami, ciągłe pretensje czy to do sędziego czy do kolegów, taki szczekacz, który myśli że jest walczakiem.
|
ja natomiast nie widzialem pretensji do kolegów , wrecz przeciwnie , wyglada na zżytego z drużyna , zaangazowanego , i ogolnie poczuwa sie do wislackowsci , stad i chec do obrony jej barw