krysztal napisał(a):

|
Jednym zdaniem trzeba udawać że pada deszcz.Godna postawa...
|
Nie, nie trzeba. Ale skuteczniej upomnimy się o swoje, kiedy będziemy właśnie zachowywać się godnie. Czasem oznacza to milczenie albo postulowanie obsady meczów bardziej doświadczonymi arbitrami, kiedy w sercu coś krzyczy, że znów niesprawiedliwie cię potraktowano.
MaLk napisał(a):

|
Czy właściciele powinni się tak zachowywać? Oczywiście nie. Czy na miejscu właścicieli bym wytrzymał? Obawiam się, że też nie.
|
Tak, masz rację. Nam (mi) jest oczywiście łatwo oceniać. Czasem biorę na to poprawkę, tu jestem bardziej wyczulony.