Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 27.04.2022, 15:08
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Jednym zdaniem trzeba udawać że pada deszcz.Godna postawa...
Nie, nie trzeba. Ale skuteczniej upomnimy się o swoje, kiedy będziemy właśnie zachowywać się godnie. Czasem oznacza to milczenie albo postulowanie obsady meczów bardziej doświadczonymi arbitrami, kiedy w sercu coś krzyczy, że znów niesprawiedliwie cię potraktowano.

MaLk napisał(a):Wyświetl post
Czy właściciele powinni się tak zachowywać? Oczywiście nie. Czy na miejscu właścicieli bym wytrzymał? Obawiam się, że też nie.
Tak, masz rację. Nam (mi) jest oczywiście łatwo oceniać. Czasem biorę na to poprawkę, tu jestem bardziej wyczulony.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując