Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 27.04.2022, 14:37
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Jednym zdaniem trzeba udawać że pada deszcz.Godna postawa...
Nie - ale nie doszukiwać się wszędzie spisku. Po prostu mamy kurewskiego pecha w tej kwestii i nieudolność czarnych objawia się bardzo często na naszą szkodę. Jesteśmy słabi, mamy pecha, sędziowie są do dupy - naprawdę nikomu na rękę nie byłaby spółdzielnia przeciwko Wiśle.
Odpowiedz cytując