krysztal napisał(a):

|
Jednym zdaniem trzeba udawać że pada deszcz.Godna postawa...
|
Nie - ale nie doszukiwać się wszędzie spisku. Po prostu mamy kurewskiego pecha w tej kwestii i nieudolność czarnych objawia się bardzo często na naszą szkodę. Jesteśmy słabi, mamy pecha, sędziowie są do dupy - naprawdę nikomu na rękę nie byłaby spółdzielnia przeciwko Wiśle.