Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1976
Stary 27.04.2022, 12:11
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
My powinniśmy gardzić tymi 5 ukradzionymi pkt (czy tam ile ich było?) i być już dawno pewni utrzymania. Także możemy znowu skupić się na Hyballi, Guli i sędziach ale nie tutaj leży główny problem.
Nie no, zostawmy to, co powinniśmy, bo my jesteśmy Wiła Kraków tylko popatrzmy w tabelę i wyjdzie nam czy powinniśmy gardzić jakimkolwiek ukradzionym punktem...
Odpowiedz cytując