Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1975
Stary 27.04.2022, 12:02
Problem z Kubą jest taki, że ma zły charakter d tej funkcji. On jest obrażalski, wybuchowy i ma razem z Brzęczkiem syndrom oblężonej twierdzy - wszyscy źli, wszyscy winni, tylko nie oni. Wszędzie hejterzy itd.

Z takim podejściem to ciężko jest prowadzić klub i to jeszcze ucząc się tej profesji na żywy organizmie. Póki co, przez 3 lata wszyscy są źli tylko nie trio.
Niestety mimo ich chęci aby projekt wypalił to wyniki nie bronią chłopaków. Niestety im lepiej finansowo tym wyniki gorsze i to jest ich dramat. A do tego jeszcze cyrki z Hyballą - co było straszne ale jeszcze gorzej to chyba wyszliśmy na tym projekcie Gula - Pasieczny, gdzie były wielkie nadzieje i sztuczny profesjonalizm, a nawet chwilowo nie było pociechy z dobrych wyników.

Skoro zawsze wszystko i wszyscy będą winni, tylko nie trio i Dawid to niby dokąd mamy zmierzać jak nie do 1 ligi?

Teraz też, sedziowie źli. Wiadomo, zajebali nam tutaj punkt, wcześniej dwa, boli to ale bardziej boli całościowy dorobek Wisły w tym i poprzednich sezonach. My powinniśmy gardzić tymi 5 ukradzionymi pkt (czy tam ile ich było?) i być już dawno pewni utrzymania. Także możemy znowu skupić się na Hyballi, Guli i sędziach ale nie tutaj leży główny problem.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując