Ad1. No pewnie nikt, dlatego mimo takiego potencjału Legia jest memem i nie ma na to rady
Ad2. Czytałem ostatnio, że nie ma prawa. Może poprostu po wygranym meczu, gdzie właściciele się bawią każdy przymyka na to około ale w tej sytuacji na pewno nie. I jeszcze ten Brzeczek ktory musial powstrzymywac Kubę... Na prawde kurka, zal teraz Jurka.
Ad3. A Ja zawsze twierdze, że za rzucaniem różnych przedmiotów odpowiedzialne są tylko i wyłącznie te osoby, które te przedmioty rzucają ( co to ....a przedszkole, że jak mi ktoś pokaże jezyk to mam go szarpać

) Abstarchujac już od tego na ile zawinił sędzia, bo jakoś ciężko mi znaleźć ewidente błędy z jego strony wytknięte przez osoby niezwiązane emocjonalnie z tym meczem.