Wyświetl pojedynczy post
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1973
Stary 27.04.2022, 10:44
Ad1. No pewnie nikt, dlatego mimo takiego potencjału Legia jest memem i nie ma na to rady

Ad2. Czytałem ostatnio, że nie ma prawa. Może poprostu po wygranym meczu, gdzie właściciele się bawią każdy przymyka na to około ale w tej sytuacji na pewno nie. I jeszcze ten Brzeczek ktory musial powstrzymywac Kubę... Na prawde kurka, zal teraz Jurka.

Ad3. A Ja zawsze twierdze, że za rzucaniem różnych przedmiotów odpowiedzialne są tylko i wyłącznie te osoby, które te przedmioty rzucają ( co to ....a przedszkole, że jak mi ktoś pokaże jezyk to mam go szarpać ) Abstarchujac już od tego na ile zawinił sędzia, bo jakoś ciężko mi znaleźć ewidente błędy z jego strony wytknięte przez osoby niezwiązane emocjonalnie z tym meczem.
Odpowiedz cytując