|
@aNouc, już sam fakt pojawienia się na murawie był złamaniem przepisów. Owszem zachował się jak typowy kibic, ale On jest jednak właścicielem i takie zachowanie mu nie przystoi.
Z drugiej strony no sorry, ale od 2019 nikt poważny nie przedstawił rozsądnej propozycji kupna Wisły, więc chcąc nie chcąc na innych właścicieli nie mamy raczej co liczyć.
|