Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 27.04.2022, 08:34
Mamy 2 pkt straty do Zagłębia.

Opcja dla Wisły - 2 zwycięstwa i remis jest niewykonalna i nie ma co jej rozważać. To się po prostu nie wydarzy ponieważ jesteśmy zbyt słabi.

Realnie mamy szanse, jak się zepniemy, na 1 zwycięstwo i 2-3 remisy - czyli 5-6 pkt.

Jeśli Zagłębie ugra 3-4 pkt do końca sezonu, to jeszcze mamy jakieś realne szanse. Jeśli Zagłębie zdobędzie 5 pkt, to moim zdaniem nie mamy szans na utrzymanie.
Zagłębie ma na rozkładzie Lechię, Radomiaka, Raków i Lecha - pytanie, czy w którymś z tych meczów uda im się wygrać lub zremisować. Szczerze mówiąc, to dałbym Zagłębiu szanse na remis z Lechią i Radomiakiem - to jest maksimum.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując