|
Pamiętam go ze starych wyjazdów, był jednym z tych, którzy ocierali się o komplety na lidze + PP.
Rozumiem, że można całkowicie odbić od dawnych kolegów i dawnych pasji, każdy stary wyjazdowicz, ultras, chuligan itd zna paru takich, ale WISŁA to coś więcej.
Jest prze....ąświnią.
|