Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27686
Stary 26.04.2022, 20:15
Pamiętam go ze starych wyjazdów, był jednym z tych, którzy ocierali się o komplety na lidze + PP.
Rozumiem, że można całkowicie odbić od dawnych kolegów i dawnych pasji, każdy stary wyjazdowicz, ultras, chuligan itd zna paru takich, ale WISŁA to coś więcej.
Jest prze....ąświnią.
Odpowiedz cytując