South napisał(a):

|
Miga nam strzelił pięknego samobója tym jego filmikiem.
|
Przyslowiowy gwozdz do trumny bo to jeden z niewielu naszych grajkow ktorzy potrafia cos z przodu (choc akurat w meczu z Plockiem sie nie popisal).
I zeby nie bylo: nie popieram przemocy; Fernandez bardzo zle zrobil ale w moim odczuciu mozna to bylo zalatwic inaczej.